Nemzetközi oldal

Cover cover rb neymarjrs5 coverphoto 19 Cut out fake

szombat, 01. június 10:00 de.

Kharkiv

вулиця Плеханівська, 65
ОСК Металіст

Térkép megnyitása Megosztás

Felület

Műfű

Megosztás

0
Játékos
0
Csapat
0
Mérkőzések
0
Gól

Győztes


Champions

Döntő

Champions
3
:
0
PVM
05:30   Court 1

Bronzmeccs

Fragment
0
:
3
КВАДР
05:30   Court 1

Elődöntő

Fragment
0
:
5
Champions
05:30   Court 1
КВАДР
0
:
1
PVM
05:30   Court 2

Negyeddöntő

МК Мясной
2
:
5
Fragment
05:30   Court 1
Champions
1
:
0
Пассажиры
05:30   Court 2
ATLETICO KHARKIV
0
:
5
КВАДР
05:30   Court 3
PVM
4
:
0
мфк Ариана
05:45   Court 1

Nyolcaddöntő

MFC Junior
0
:
1
МК Мясной
05:30   Court 1
Fragment
4
:
1
Just fall
05:30   Court 2
Champions
1
:
0
КБУ young
05:30   Court 3
Пассажиры
5
:
0
РемБудПобуд
05:45   Court 1
ATLETICO KHARKIV
5
:
0
Казаки
05:45   Court 2
КВАДР
3
:
0
Everest
05:45   Court 3
PVM
5
:
0
Ramp
06:00   Court 1
Dream Team
0
:
3
мфк Ариана
06:00   Court 2

Legjobb 32

Joker
0
:
5
MFC Junior
05:15   Court 1
Снаряд
0
:
1
МК Мясной
05:15   Court 2
Street Team
0
:
5
Fragment
05:15   Court 3
Just fall
5
:
0
CHIZAS
05:30   Court 1
Derby
0
:
1
Champions
05:30   Court 2
КБУ young
5
:
0
SomniumGame
05:30   Court 3
Пассажиры
5
:
0
Bambinton
05:45   Court 1
РемБудПобуд
2
:
0
Donbass
05:45   Court 2
ATLETICO KHARKIV
5
:
0
OseTrade69
05:45   Court 3
Казаки
2
:
0
Scamps
06:00   Court 1
КВАДР
3
:
0
Титул
06:00   Court 2
Everest
3
:
0
Галактика
06:00   Court 3
PVM
5
:
0
Morrocan team
06:15   Court 1
Ramp
1
:
0
M&U
06:15   Court 2
БУЛАТ
0
:
5
Dream Team
06:15   Court 3
мфк Ариана
3
:
0
Импровизация
06:30   Court 1

Scamps
1
:
5
Everest
05:00   Court 1
Joker
5
:
0
Dergachi City
05:45   Court 3
Everest
1
:
5
Joker
06:45   Court 2
Scamps
2
:
0
Dergachi City
07:45   Court 1
Scamps
1
:
4
Joker
08:30   Court 2
Dergachi City
0
:
5
Everest
09:15   Court 3
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. Joker 3 14 : 2 9
2. Everest 3 11 : 6 6
3. Scamps 3 4 : 9 3
4. Dergachi City 3 0 : 12 0
Tnt
1
:
4
PVM
05:00   Court 2
OseTrade69
0
:
5
Снаряд
06:00   Court 1
PVM
1
:
0
OseTrade69
06:45   Court 3
Tnt
0
:
5
Снаряд
07:45   Court 2
Tnt
0
:
4
OseTrade69
08:30   Court 3
Снаряд
1
:
1
PVM
09:30   Court 1
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. Снаряд 3 11 : 1 7
2. PVM 3 6 : 2 7
3. OseTrade69 3 4 : 6 3
4. Tnt 3 1 : 13 0
Donbass
5
:
0
Дергачи
05:00   Court 3
Street Team
5
:
0
Ramp
06:00   Court 2
Дергачи
1
:
1
Street Team
07:00   Court 1
Donbass
0
:
4
Ramp
07:45   Court 3
Donbass
0
:
3
Street Team
08:45   Court 1
Ramp
5
:
0
Дергачи
09:30   Court 2
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. Street Team 3 9 : 1 7
2. Ramp 3 9 : 5 6
3. Donbass 3 5 : 7 3
4. Дергачи 3 1 : 11 1
Just fall
5
:
2
Bambinton
05:15   Court 1
БУЛАТ
0
:
0
YOUNG SQUAD
06:00   Court 3
Bambinton
2
:
3
БУЛАТ
07:00   Court 2
Just fall
5
:
0
YOUNG SQUAD
08:00   Court 1
Just fall
3
:
0
БУЛАТ
08:45   Court 2
YOUNG SQUAD
1
:
5
Bambinton
09:30   Court 3
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. Just fall 3 13 : 2 9
2. БУЛАТ 3 3 : 5 4
3. Bambinton 3 9 : 9 3
4. YOUNG SQUAD 3 1 : 10 1
Derby
2
:
0
SomniumGame
05:15   Court 2
Импровизация
5
:
0
FC. Sparta
06:15   Court 1
SomniumGame
1
:
5
Импровизация
07:00   Court 3
Derby
5
:
0
FC. Sparta
08:00   Court 2
Derby
3
:
0
Импровизация
08:45   Court 3
FC. Sparta
0
:
1
SomniumGame
09:45   Court 1
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. Derby 3 10 : 0 9
2. Импровизация 3 10 : 4 6
3. SomniumGame 3 2 : 7 3
4. FC. Sparta 3 0 : 11 0
Champions
1
:
1
мфк Ариана
05:15   Court 3
Ража каза бланка
0
:
3
КБУ young
06:15   Court 2
мфк Ариана
5
:
0
Ража каза бланка
07:15   Court 1
Champions
0
:
3
КБУ young
08:00   Court 3
Champions
4
:
0
Ража каза бланка
09:00   Court 1
КБУ young
1
:
1
мфк Ариана
09:45   Court 2
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. КБУ young 3 7 : 1 7
2. мфк Ариана 3 7 : 2 5
3. Champions 3 5 : 4 4
4. Ража каза бланка 3 0 : 12 0
Dream Team
0
:
5
Пассажиры
05:30   Court 1
CHIZAS
0
:
1
Rb Харьков
06:15   Court 3
Пассажиры
5
:
0
CHIZAS
07:15   Court 2
Dream Team
3
:
1
Rb Харьков
08:15   Court 1
Dream Team
0
:
1
CHIZAS
09:00   Court 2
Rb Харьков
0
:
5
Пассажиры
09:45   Court 3
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. Пассажиры 3 15 : 0 9
2. Dream Team 3 3 : 7 3
3. CHIZAS 3 1 : 6 3
4. Rb Харьков 3 2 : 8 3
РемБудПобуд
5
:
0
Третий Тайм
05:30   Court 2
Fragment
0
:
5
M&U
06:30   Court 1
Третий Тайм
0
:
4
Fragment
07:15   Court 3
РемБудПобуд
5
:
0
M&U
08:15   Court 2
РемБудПобуд
5
:
2
Fragment
09:00   Court 3
M&U
4
:
0
Третий Тайм
10:00   Court 1
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. РемБудПобуд 3 15 : 2 9
2. M&U 3 9 : 5 6
3. Fragment 3 6 : 10 3
4. Третий Тайм 3 0 : 13 0
МК Мясной
2
:
3
Титул
05:30   Court 3
ATLETICO KHARKIV
5
:
0
Ливерпуль
06:30   Court 2
Титул
1
:
5
ATLETICO KHARKIV
07:30   Court 1
МК Мясной
5
:
0
Ливерпуль
08:15   Court 3
МК Мясной
0
:
2
ATLETICO KHARKIV
09:15   Court 1
Ливерпуль
0
:
5
Титул
10:00   Court 2
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. ATLETICO KHARKIV 3 12 : 1 9
2. Титул 3 9 : 7 6
3. МК Мясной 3 7 : 5 3
4. Ливерпуль 3 0 : 15 0
Казаки
5
:
0
HUSA
05:45   Court 1
Галактика
0
:
5
MFC Junior
06:30   Court 3
HUSA
0
:
5
Галактика
07:30   Court 2
Казаки
1
:
0
MFC Junior
08:30   Court 1
Казаки
0
:
0
Галактика
09:15   Court 2
MFC Junior
0
:
2
HUSA
10:00   Court 3
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. Казаки 3 6 : 0 7
2. Галактика 3 5 : 5 4
3. MFC Junior 3 5 : 3 3
4. HUSA 3 2 : 10 3
КВАДР
5
:
0
Morrocan team
05:45   Court 2
BLACK DEVILS
0
:
3
КВАДР
06:45   Court 1
Morrocan team
3
:
0
BLACK DEVILS
07:30   Court 3
Csapat Meccsek Gólok Pontok
1. КВАДР 2 8 : 0 6
2. Morrocan team 2 3 : 5 3
3. BLACK DEVILS 2 0 : 6 0

Összes csapat mutatása

Országos partnerek

Összes selejtező itt: Map mask  shadow