Svjetsko finale Red Bull Neymar Jr's Five turnira odgođeno je za prosinac 2020.

Globalna stranica

Više o turniru Red Bull Neymar Jr's Five

Pozdrav i dobrodošli na Red Bull Neymar Jr's Five 2020

Red Bull Neymar Jr's Five je pet na pet turnir. Želim ujediniti igrače iz cijelog svijeta da slave jednu strast: nogomet. To je brzo, tehničko i zabavno natjecanje igrača sa šest kontinenata, uključujući i moj, Brazil i Francuska, gdje igram u Paris Saint-Germain.

Pravila? Jednostavno. Svaka utakmica traje 10 akcijskih minuta, nema golmana i kada tim zabije gol, suprotni tim gubi jednog igrača. Trebaš ih sve nadigrati kako bi osvojio kartu za Svjetsko finale u Brazilu. Ove godine natjecanje je otvoreno za timove od pet do sedam igrača, u dobi od 16 do 25 godina. Timovi mogu izabrati dva igrača veterana iznad 25 godina.

Ove godine slavimo 5. izdanje Red Bull Neymar Jr's Five, sa ženskom konkurencijom već 3 godine. Ukupno se više od 400,000 igrača iz 75 zemalja i šest kontinenata prijavilo sa željom da postanu Svjetski prvaci. Prošle godine, osvojili su teren i krunu: dečki iz Mađarske i cure iz Slovačke.

Red Bull Neymar Jr's Five 2020 će biti prava eksplozija, bez obzira na to da li prvi put sudjeluješ ili se vraćaš, znam da si uzbuđen koliko i ja da dođeš tamo, briljiraš u kvalifikacijama, pobijediš na državnom prvenstvu i zaigraš protiv mojih prijatelja i mene u Brazilu. Okupi svoj tim i vidimo se na Svjetskom finalu projekta Neymar Jr u Brazilu!