Global Page

Cover cover rb neymarjrs5 coverphoto 19 Cut out fake

Sunday, 19. May 12:00 pm

Lviv

вулиця Генерала Чупринки, 130
Спортивный комплекс Electron

Open Map Share

Surface

Artificial Turf

Share

0
Players
0
Teams
0
Matches
0
Goals

Winner


ajax

Final

Drakarus
1
:
4
ajax
18:00   Court 1

Match for third place

Annteam
4
:
0
"Патріот" (Новояворівськ)
18:00   Court 1

Semi-finals

Annteam
0
:
1
Drakarus
18:00   Court 1
ajax
5
:
0
"Патріот" (Новояворівськ)
18:00   Court 2

Quarter-finals

Орео
0
:
5
Drakarus
17:45   Court 1
ТБ Сад
0
:
5
Annteam
17:45   Court 2
Imagine Dragons
0
:
1
ajax
18:00   Court 1
ФК Золота
0
:
1
"Патріот" (Новояворівськ)
18:00   Court 2

Round of 16

!FEST
0
:
2
Орео
17:45   Court 1
ZBSK II
1
:
3
Drakarus
17:45   Court 2
ТБ Сад
5
:
0
Storm
18:00   Court 1
FC Gulfstream
0
:
1
Annteam
18:00   Court 2
"Патріот" (Новояворівськ)
5
:
0
LM 6,06
18:15   Court 1
Young boys
0
:
1
Imagine Dragons
18:15   Court 2
Rocket
0
:
1
ajax
18:30   Court 1
ФК Золота
5
:
0
Arslan FC
18:30   Court 2

!FEST
1
:
0
Arslan FC
18:00   Court 1
Team Twist
0
:
5
Rocket
18:30   Court 2
Arslan FC
5
:
0
Team Twist
19:15   Court 1
!FEST
2
:
0
Rocket
19:45   Court 2
!FEST
5
:
0
Team Twist
20:30   Court 1
Rocket
5
:
0
Arslan FC
21:00   Court 2
Team Games Goals Points
1. !FEST 3 8 : 0 9
2. Rocket 3 10 : 2 6
3. Arslan FC 3 5 : 6 3
4. Team Twist 3 0 : 15 0
"Патріот" (Новояворівськ)
0
:
1
ZBSK II
18:00   Court 2
Simple guys
1
:
5
Imagine Dragons
18:45   Court 1
ZBSK II
2
:
0
Simple guys
19:15   Court 2
"Патріот" (Новояворівськ)
2
:
0
Imagine Dragons
20:00   Court 1
"Патріот" (Новояворівськ)
5
:
0
Simple guys
20:30   Court 2
Imagine Dragons
0
:
1
ZBSK II
21:15   Court 1
Team Games Goals Points
1. ZBSK II 3 4 : 0 9
2. "Патріот" (Новояворівськ) 3 7 : 1 6
3. Imagine Dragons 3 5 : 4 3
4. Simple guys 3 1 : 12 0
Viribus Unitis
0
:
5
ТБ Сад
18:15   Court 1
LM 6,06
5
:
0
FC Gulfstream
18:45   Court 2
ТБ Сад
5
:
0
LM 6,06
19:30   Court 1
Viribus Unitis
0
:
1
FC Gulfstream
20:00   Court 2
Viribus Unitis
0
:
1
LM 6,06
20:45   Court 1
FC Gulfstream
2
:
5
ТБ Сад
21:15   Court 2
Team Games Goals Points
1. ТБ Сад 3 15 : 2 9
2. LM 6,06 3 6 : 5 6
3. FC Gulfstream 3 3 : 10 3
4. Viribus Unitis 3 0 : 7 0
ФК Месники
0
:
1
ФК Золота
18:15   Court 2
Annteam
2
:
0
Storm
19:00   Court 1
ФК Золота
1
:
2
Annteam
19:30   Court 2
ФК Месники
0
:
2
Storm
20:15   Court 1
ФК Месники
0
:
1
Annteam
20:45   Court 2
Storm
0
:
5
ФК Золота
21:30   Court 1
Team Games Goals Points
1. Annteam 3 5 : 1 9
2. ФК Золота 3 7 : 2 6
3. Storm 3 2 : 7 3
4. ФК Месники 3 0 : 4 0
Drakarus
1
:
0
Hakateam
18:30   Court 1
ajax
5
:
0
Young boys
19:00   Court 2
Drakarus
0
:
0
ajax
19:45   Court 1
Орео
0
:
5
Young boys
20:15   Court 2
Hakateam
0
:
5
ajax
21:00   Court 1
Орео
0
:
1
Drakarus
21:30   Court 2
Hakateam
3
:
0
Орео
21:45   Court 1
Young boys
3
:
0
Drakarus
21:45   Court 2
ajax
0
:
4
Орео
22:00   Court 1
Young boys
4
:
0
Hakateam
22:00   Court 2
Team Games Goals Points
1. Young boys 4 12 : 5 9
2. ajax 4 10 : 4 7
3. Drakarus 4 2 : 3 7
4. Орео 4 4 : 9 3
5. Hakateam 4 3 : 10 3

Show All Teams

National Partners

All Qualifiers in Map mask  shadow